Рус Eng Pol

Купить свежие овощи

+38 (067) 631 14 48  /  +38 (067) 566 88 72

Экология

ЕКОЛОГІЧНА ПОЛІТИКА ТОВ «ТЕПЛИЧНИЙ КОМБІНАТ «ДНІПРОВСЬКИЙ»

Мста діяльності підприємства - вирощу вання тепличних овочів, які відповідають вимогам ринку та є екологічно чистими та безпечними для вживання людиною, що можна досягти тільки на основі дотримання технологій вирощування, модернізації виробництва і підвищення рівня ного екологічної безпеки.

Екологічна політика підприємства спрямована — на забезпечення ефективного використання та відтворення природі піх ресурсів (поверхневих та підземних вод, атмосферного повітря, грунтів та іін), охорону навколишнього природного середовища та забезпечення екологічної безпеки виробництв. Керівництво і персонал підприємства повною мірою усвідомлюють важливість і необхідність впровадження технологій з мінімальним впливом на довкілля.

Екологічна політика підприємства поширюється — на всю діяльність підприємства, пов’язану з постачанням комплектуючих і матеріалів, проектуванням, розробкою, виробництвом продукції, що виробляється підприємством. Весь персонал, що працює на підприємстві, проходить профілактичні медичні огляди з періодичністю, установленою нормативними документами.

Завантажити документ